• FRIENDLY ORGANIC Płyn do usuwania PLAM i NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW 650ml

Innowacyjna formuła na bazie aktywnych składników roślinnych doskonale usuwa / neutralizuje plamy i nieprzyjemne zapachy z tkanin, dywanów, mebli, lodówek, i podłóg pozostawiając naturalny zapach cytryny...

43.61
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Ze względu na dużą ilość zamówień - do 4 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier 18
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Innowacyjna formuła na bazie aktywnych składników roślinnych doskonale usuwa / neutralizauje plamy i nieprzyjemne zapachy z tkanin, dywanów, mebli, lodówek i podłóg pozostawiając naturalny zapach cytryny.

Głęboko oczyszcza zabrudzenia i neutralizuje zapachy organiczne np. po jedzeniu, usuwa kwaśne zapachy brudu, moczu i innych odpadów naturalnych, produktów ubocznych.

Neutralne pH.

Całkowicie wolny od SLS (Sodium Lauryl Sulfate), fosforanów, chloru, substancji petrochemicznych.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

 Wstrząsnąć przed użyciem.

W przypadku tkanin pranych: spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut po czym wypierz ręcznie lub automatycznie w pralce.

W przypadku innych tkanin tj. dywanów, wykładzin podłogo-wych, tapicerek: Spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką, jeżeli plama nie zniknie, spryskaj ponownie i pozostaw na całą noc po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką.

W przypadku podłóg: spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką. Przed użyciem wypróbuj na dyskretnym obszarze czyszczonej tkaniny / powierzchni na trwałość czyszczonych kolorów, niektóre tkaniny / powierzchnie mogą farbować.

W przypadku nieprzyjemnych zapachów: spryskaj bezpośrednio na źródło nieprzyjemnego zapachu i pozostaw na całą noc, jeżeli zapach nie ustąpi, ponownie spryskaj na większej powierzchni i pozostaw na całą noc. Nie należy rozcieńczać produktu i nie należy używać innych środków czyszczących w pierwszej kolejności.

 

SKŁADNIKI:

oczyszczona woda, enzymy, etanol (uzyskany z kukurydzy), <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne na bazie roślinnych składników, olejek cytrynowy, limonene. Zastosowanie naturalnych surowców może prowadzić do zmian koloru i konsystencji.

Nie ma to wpływu na jakość produktu.

 

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA:

Wykonane z odnawialnych / przyjaznych dla środowiska składników. Produkt ulegające biodegradacji. Butelka jak i korek może być poddawana recyklingowi. Nie testowany na zwierzętach.

Pojemność:

 650ml

 

Producent:

Friendly Organic 

 

image

 

Kategoria: ekologiczny_dom.

Kategoria: dziecko_i_mama_w_ciąży.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci